Dying Light 2 na rozgrywce z PS5, PS4, XSX|S i XOne. Techland pokazał gameplay i ogłosił złoty status

News
3213V
Dying Light 2 na rozgrywce z PS5, PS4, XSX|S i XOne. Techland pokazał gameplay i ogłosił złoty status
Wojciech Gruszczyk | 13.01, 21:16

Techland na ostatnim Dying 2 Know zaprezentował swoją najnowszą produkcję na konsolach dwóch generacji. Twórcy chcą uspokoić graczy, którzy obawiają się, że tytuł nie będzie prezentował odpowiedniej jakości na PlayStation 4 i Xboksie One.

Za 22 dni odbędzie się premiera Dying Light 2. Techland przygotowuje graczy na wielką premierę i o godzinie 21:00 rozpoczął się ostatni odcinek Dying 2 Know, czyli serii, dzięki której twórcy z Wrocławia systematycznie prezentowali nowe informacje dotyczące gry.

Dzisiejszy epizod miał jednak bardzo duże znaczenie, ponieważ Techland w końcu pokazał, jak wygląda Dying Light 2 na PlayStation 4 i Xboksa One. Jak wiadomo wielu graczy nie zdążyło jeszcze kupić PlayStation 5 lub Xboksów Series X|S i zainteresowani będą chcieli poznać nową przygodę Techlandu na konsolach poprzedniej generacji.

Na wydarzeniu deweloperzy pokazali także nowy gameplay oraz pozwolili spojrzeć na kooperację – jak wiadomo Dying Light 2 pozwoli nam poznać całą opowieść ze znajomymi.

Co sądzicie o Dying Light 2 na PS4 i XOne? Musimy pamiętać, że obie platformy mają już swoje lata, ale mimo to Techland zdecydował się zaoferować przygodę na poprzedniej generacji.

Na zakończenie wydarzenia Techland potwierdził, że Dying Light 2 osiągnął złoty status – prace nad pozycją zostały zakończone. Gracze mogą szykować maczety na wielką premierę.

Jeszcze przed debiutem zobaczymy kolejne materiały z gry, które pokażą jak DL2 wygląda na różnych platformach.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych