God of War na PC promowany przez Sony. Zwiastun potwierdza wsparcie dla ultraszerokich monitorów

News
472V
God of War na PC promowany przez Sony. Zwiastun potwierdza wsparcie dla ultraszerokich monitorów
Wojciech Gruszczyk | 13.01, 17:43

Sony chwali się swoim najnowszym tytułem. God of War zbiera świetne oceny na PC, więc producent opublikował jeszcze jeden zwiastun. Gracze mogą sprawdzić, jak produkcja wygląda w trybie ultrawide. Sprawdźcie zwiastun.

God of War (2018) to najnowszy hit Sony, który został doceniony przez dziennikarzy z całego świata. Gra może pochwalić się świetnymi ocenami i ponownie cieszy się bardzo dobrym zainteresowaniem na Steam – wielu graczy pewnie czekało ze złożeniem zamówień przedpremierowych do publikacji recenzji.

Sony nie marnuje okazji i kolejny raz zachęca do gry. Najnowszy zwiastun pokazuje, jak God of War wygląda na ultraszerokim ekranie – nie każdy będzie mógł cieszyć się taką jakością rozgrywki, ale jeśli posiadacie odpowiedni PC z dobrym monitorem, to doświadczycie przygody w naprawdę pięknych barwach.

God of War to kolejna pozycja Sony, która powinna zachęcić Japończyków do ekspansji swojego katalogu na Steam oraz do Epic Game Store – w końcu widać, że opowieści mogą ponownie zbierać mocne oceny.

Przeczytajcie naszą recenzję God of War na PC.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych