Cities: Skylines Airports. Wydany 7 lat temu city-bulder z wielkim lotniczym rozszerzeniem na konsolach i PC

News
472V
Cities: Skylines Airports. Wydany 7 lat temu city-bulder z wielkim lotniczym rozszerzeniem na konsolach i PC
Bartosz Dawidowski | 13.01, 14:28

Cities: Skylines wciąż się rozwija i cieszy duża popularnością, pomimo tego, że gra ma już kilka lat na karku. Najnowsze rozszerzenie może wprowadzić sporo świeżości do formuły tego city buildera.

Tytuł z marca 2015 roku wciąż się rozwija. Jeszcze w tym miesiącu zagramy w wielkie rozszerzenie Cities: Skylines Airports. Premiera DLC odbędzie się 25 stycznia 2022 r. Nie tylko na PC, ale również na PlayStation 4 oraz na Xbox One. Ujawniona cena tego dodatku dla rynku amerykańskiego to 13 dolarów. Niestety nie wiadomo jeszcze, co z możliwością wydania Cities: Skylines Airports na Nintendo Switch. By uruchomić dodatek należy posiadać podstawowe wydanie gry.

Autorzy Cities: Skylines Airports przedstawili kolejne materiały wideo z tego rozszerzenia. Oprócz trailera możemy przyjrzeć się dokładnie rozgrywce z DLC, które pozwoli nam na budowanie i zarządzanie wielkimi lotniskami. Deweloperzy przygotowali tutorial w formie filmiku, w którym oprowadzani jesteśmy po najważniejszych funkcjach i nowościach zapewnianych przez rozszerzenie.


https://youtu.be/WItPzky3MZo
https://youtu.be/RQd8sz4naD4
https://youtu.be/yjwyIlZe4Hw

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych