X – zwiastun filmu zaskakuje. Horror o kręceniu filmu dla dorosłych

Filmy i seriale
1205V
X – zwiastun filmu zaskakuje. Horror o kręceniu filmu dla dorosłych
Iza Łęcka | 13.01, 13:06

W marcu na wielkim ekranie zadebiutuje horror o wymownej nazwie „X”, który może zainteresować sympatyków „Teksańskiej masakry piłą mechaniczną” czy „Koszmaru z ulicy Wiązów”. Reżyser Ti West przedstawi losy grupy, która planuje przygotować film erotyczny.

A24 właśnie zaprezentowało pierwszy zwiastun „X”, czyli nowego horroru, za którego reżyserię oraz scenariusz odpowiada Ti West. Wcześniej twórca pracował przy takich projektach jak „Następny jesteś ty”, „Dom diabła” i „Kumple od kufla”.

Nadciągający horror skupia się na losach grupy filmowej, która wyrusza do Teksasu, by nakręcić nową produkcję. Nieoczekiwanie ekipa musi zmierzyć się z ogromnym zagrożeniem. Zwiastun nie pozostawia złudzeń, że będziemy świadkami krwawej jatki, a bohaterowie doświadczą wielu chwil grozy. W obsadzie znaleźli się Mia Goth, Scott Mescudi, Brittany Snow, Jenna Ortega, Owen Campbell i Stephen Ure.

„Na odosobnioną farmę w Teksasie przybywa ekipa filmowa, która ma nakręcić film dla dorosłych. Ich gospodarze, samotna para staruszków, bardzo interesują się swoimi młodymi gośćmi. Wraz z zapadnięciem nocy, zainteresowanie pary zmienia się w festiwal przemocy”.

W ostatnich latach A24 coraz częściej pozytywnie zdumiewa,  udostępniając na rynku całkiem mocne produkcje – wytwórnia odpowiada między innymi za nagradzaną „Euforię”, „Midsommar” czy też „Zielony Rycerz. Green Knight”.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi recenzjami filmowymi: „Bestia musi umrzeć”2 sezon „Euforii”oraz „Dexter: New blood”.

Źródło: https://variety.com/2022/film/news/a24-x-trailer-horror-movie-1235151402/ YouTube.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych