Assassin's Creed The Ezio Collection z dziwnymi twarzami NPC-ów. Sprawdźcie różnice Switch vs. PS5

News
1277V
Assassin's Creed The Ezio Collection z dziwnymi twarzami NPC-ów. Sprawdźcie różnice Switch vs. PS5
Wojciech Gruszczyk | 12.01, 19:09

Ubisoft ujawnił nowe wydanie Assassin's Creed The Ezio Collection - tym razem trzy odsłony serii trafią na Nintendo Switcha. Najnowsze porównanie potwierdza, że deweloperzy niespodziewanie zmienili twarze niektórych NPC-ów.

Ubisoft wczoraj potwierdził plotki i zapowiedział Assassin's Creed The Ezio Collection. Zestaw trzech gier zmierza na platformę japońskiej korporacji i gracze mogą szykować się na mnóstwo rozgrywki, ponieważ w pakiecie pojawią się także wszystkie solowe rozszerzenia oraz nawet dwa filmy.

Tylko kwestią czasu było pojawienie się porównania, które pokazuje, jak Assassin's Creed The Ezio Collection wygląda na Nintendo Switchu względem PlayStation 5. Trzeba jednak zaznaczyć ,że kolekcja nigdy nie otrzymała dedykowanej wersji na najnowszy sprzęt Sony i gra działa dzięki wstecznej kompatybilności.

Nie brakuje głosów graczy, którzy twierdzą, że Assassin's Creed: The Ezio Collection na Nintendo Switchu może wyglądać naprawdę dobrze, ale część użytkowników zwraca uwagę na dość niespodziewane zmiany twarzy. Już na PlayStation 4 nie mogliśmy mówić o wybitnych modelach NPC-ów, ale na sprzęcie Big N zdecydowano się na zmiany, przez które gra wygląda dziwnie. W dodatku twórcy dość często wykorzystują te same modele.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych