Ben Affleck potwierdza plotkę? Aktor w The Flash pożegna się z rolą Batmana

Filmy i seriale
736V
Ben Affleck potwierdza plotkę? Aktor w The Flash pożegna się z rolą Batmana
Wojciech Gruszczyk | 07.01, 21:24

W „The Batman” zobaczymy nowego aktora, który przywdział strój Obrońcy Gotham, a z tą rolą już w przyszłym roku pożegna się Ben Affleck. Aktor potwierdził, że choć wystąpi jeszcze w „The Flash” to będzie to jego ostatni występ w roli Bruce'a Wayne'a.

W ostatnich dniach pojawiły się interesujące doniesienia dotyczące „The Flash”. Film ma nie tylko zaprezentować dwóch Batmanów, ale przede wszystkim zakończyć aktualną fazę DC Extended Universe – w rezultacie filmy Zacka Snydera zostaną wymazane, a Henry Cavill i Ben Affleck nie będą już występować w rolach superbohaterów.

Ten drugi w ostatnim wywiadzie potwierdził, że choć pojawi się w „The Flash”, to jednocześnie będzie to jego ostatni występ w roli Batmana.

Ben Affleck był w zasadzie bardzo szczery i podczas rozmowy z Herald Sun wspomniał, że to właśnie praca na planie „Ligi Sprawiedliwości” oraz duża presja związana z rolą sprawiły, że wrócił do picia alkoholu – jak wiadomo Affleck trafił na terapię i przez to nie został zrealizowany pomysł na jego solową historię Batmana.

Aktor wspomniał, że praca na planie „Ligi Sprawiedliwości” oraz „The Flash” w „naprawdę miły sposób zakończyły” jego przygodę z tą postacią.

Ben Affleck ma również nadzieję, że opracowane sceny zostaną wykorzystane w „The Flash”, ponieważ właśnie w tej produkcji mamy zobaczyć jego najlepszą interpretację Batmana:

„Nigdy tego nie powiedziałem - to jest jeszcze gorące - ale być może moje ulubione sceny, jeśli chodzi o Batmana i interpretację Batmana, którą zrobiłem, były w filmie Flash. Mam nadzieję, że zachowają spójność tego, co przygotowaliśmy, ponieważ sądzę, że to było świetne i naprawdę interesujące - inne, ale nie w sposób, który jest niezgodny z postacią”.

Pożegnanie Bena Afflecka z rolą Batmana nie jest pewnie dla wielu fanów DC dużym zaskoczeniem, ale słowa aktora pojawiają się w momencie, gdy od kilku dni społeczność żyje plotkami dotyczącymi wielkich zmian w całym DC Extended Universe.

Źródło: https://www.ign.com/articles/ben-affleck-batman-confirms-flash-final-appearance

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych