The Last of Us Remake w 2022 roku? Informator wspomina także o The Last of Us 2 Director's Cut

Plotka
2458V
The Last of Us Remake w 2022 roku? Informator wspomina także o The Last of Us 2 Director's Cut
Iza Łęcka | 06.01, 07:40

W 2022 roku prawdopodobnie sprawdzimy przynajmniej jedną pozycję Naughty Dog. Tom Henderson wspomniał o planach doświadczonego studia PlayStation – zgodnie z jego wypowiedzią w najbliższych miesiącach możemy usłyszeć o The Last of Us Remake.

Pierwszy raz o The Last of Us Remake pisaliśmy w kwietniu ubiegłego roku – wtedy Jason Schreier zdradził zdumiewające kulisy produkcji, która początkowo nie była rozwijana przez Naughty Dog, jednak w ostateczności miała trafić pod skrzydła doświadczonych deweloperów. Po pewnym czasie światło dzienne ujrzały niepotwierdzone informacje dotyczące wykorzystania mocy PS5 oraz wprowadzenia mechanik z The Last of Us 2, lecz Sony jak dotąd nie ogłosiło opracowania gry.

Temat podchwycił obecnie Tom Henderson – w zeszłym roku wyrobił on sobie renomę przez publikacje zakulisowych wiadomości dotyczących procesu tworzenia najnowszych odsłon serii Battlefield oraz Call of Duty.

Informator przekazał, że prace nad The Last of Us Remake dobiegają już końca, a premiera prawdopodobnie mogłaby się odbyć jeszcze w 2022 roku.

„Słyszałem od wielu osób, że remake TLOU jest prawie ukończony i może zostać wydany w drugiej połowie 2022 r.”

Henderson odniósł się także do kwestii The Last of Us 2 Director's Cut oraz trybu sieciowego The Last of Us 2 (Frakcje), podkreślając, że jak dotąd nie otrzymał wiadomości, kiedy rozbudowana edycja mogłaby zostać wydana. Jego zdaniem Sony może wykorzystać tytuł Naughty Dog, by zwiększyć popularność nadciągającego serialu HBO.

„Z TLOU2 MP i TLOU 2 Directors Cut - słyszałem, że też nadejdą - ale nie wiem dokładnie kiedy/jak.

Wydanie ich wszystkich razem może być dobrym posunięciem, jeśli GOW zostanie przesunięty do pierwszego kwartału 2023 r. - Ale na razie to tylko spekulacje z mojej strony.”

„Ale myślę, że głównym celem jest tutaj wzbudzenie zainteresowania wokół serialu HBO, więc zobaczymy, co się stanie – i szczerze mówiąc, trzeci kwartał 2022 r. dla Sony wygląda w tej chwili trochę nijako. Więc zobaczymy, co się stanie! Ekscytujący okres przed nami! :D”

Źródło: Twitter: _Tom_Henderson_

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych