Battlefield 3 Reality Mod może spełnić marzenia fanów. Powstający od lat projekt na pierwszym gameplayu

News
3027V
Battlefield 3 Reality Mod może spełnić marzenia fanów. Powstający od lat projekt na pierwszym gameplayu
Bartosz Dawidowski | 04.01, 11:15

Battlefield 3 może w 2022 roku przeżyć drugą młodość. Autorzy Reality Moda powoli kończą pracę nad powstającym od lat, bardzo ambitnym projektem.

Jest wielu graczy, którzy marzą o bardziej realistycznych klimatach bojowych, a niekoniecznie lubią serię ARMA. Właśnie dla nich powstaje Reality Mod, który zostanie wydany dla Battlefield 3. Projekt będzie działać z Battlefield 3 na PC, wyłącznie ze wszystkimi zainstalowanymi DLC (na Steam i Origin).

Autorzy Reality Moda szykują swoje dzieło przynajmniej od 2019 roku i w ostatnich dniach opublikowali pierwszy gameplay, przedstawiający projekt w akcji. Twórcy zapewniają, że zbliżają się już do końca prac. Szczegóły na temat premiery moda zostaną ujawnione w trakcie najbliższych tygodni.

Reality Mod wprowadzi do Battlefield 3 nową warstwę autentycznych doświadczeń pola walki, podobną do tych z "Project Reality", wydanego przez fanów dla Battlefield 2. Chodzi przede wszystkim o wymóg lepszego współdziałania w zespołach podczas potyczek z ponad setką graczy na serwerze. W modzie kompletnie zmieniono interfejs, ulepszono opcje komunikacji, dodano nowe mapy, modele obiektów, tryby zabawy, udoskonalono grafikę i wprowadzono szereg przeróbek do balansu gameplayowego. Już w najbliższych tygodniach autorzy projektu mają wprowadzić go do dystrybucji w wersji alfa.

Źródło: https://bf3reality.com/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych