Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 04.01.2022 12:11
Coal Mining Simulator z demem i zwiastunem. Symulator kopalni węgla intryguje ciekawymi pomysłami
831V

Coal Mining Simulator z demem i zwiastunem. Symulator kopalni węgla intryguje ciekawymi pomysłami

Na rynku pojawiają się wciąż nowe, często dziwaczne symulatory - od produkcji rolniczych aż po gry podejmujące tematy handlowania narkotykami. Tym razem deweloperzy szykują dla nas symulator... kopalni węgla kamiennego.

W Coal Minining Simulator nie będziemy oczywiście dłubać kilofem w ziemi. W grze zajmujemy się wydobywaniem węgla na skalę przemysłową, obsługując wielkie maszyny do pozyskiwania tego coraz droższego surowca. W produkcji zespołu Grande Games nie będziemy tylko operować podziemną maszynerią, ale również zarządzać flotą posiadanych pojazdów, które można kupować, sprzedawać lub udoskonalać.

Coal Mining Simulator zapewnia też inny aspekt ekonomiczny - gracz musi szukać jak najbardziej korzystnych kontraktów na dostawę surowca a przy tym dbać o dobre ceny ze strony dostawców paliwa i części. Kolejnym aspektem rozgrywki jest osobiste naprawianie naszych pojazdów - niczym w Car Mechanic Simulatorze.

Jeśli temat obsługi górniczych maszyn was zainteresował, to już teraz możecie sprawdzić Coal Mining Simulator na Steam. Na platformie cyfrowej dystrybucji Valve dostępna jest wersja demonstracyjna produkcji Grande Games. Pliki możecie pobrać za darmo tutaj.

Niestety nie wiadomo jeszcze, kiedy Coal Mining Simulator trafi do sprzedaży na PC (Steam). Czekamy na kolejne informacje od deweloperów.

Źródło: https://store.steampowered.com/app/1118110/Coal_Mining_Simulator/

Tagi: coal mining simulator demo Steam symulator symulatory