Hideo Kojima zdradza plany na 2022 rok. Dużo pracy, „radykalny projekt” i nowe możliwości

News
559V
Hideo Kojima zdradza plany na 2022 rok. Dużo pracy, „radykalny projekt” i nowe możliwości
Iza Łęcka | 03.01, 12:25

Kojima Productions posiada rozbudowane plany na następne 12 miesięcy. Deweloperzy będą realizować wcześniej wspomniane projekty, zapowiada się jednak, że Hideo Kojima zaskoczy swoich sympatyków innymi pomysłami. Studio może czerpać z potencjału nowego oddziału.

Japoński deweloper nie lubi tracić czasu i ma głowę pełną nowych inicjatyw. Jeszcze przed końcem roku poinformował o rozwijaniu dwóch gier, lecz nie możemy mieć pewności, że w następnych miesiącach tytuły zostaną oficjalnie zapowiedziane. W noworocznej wiadomości dotyczącej planów na 2022 rok Kojima podkreślił, że zamierza jedną z pozycji rozwijać „na poważnie”, a także planuje eksperymentować z „radykalnym projektem”.

Jak wiadomo w zeszłym roku Kojima Productions powiększyło się o nowy oddział, który nie tylko będzie opracowywał gry, ale jego działalność skupi się między innymi na filmach. Wydaje się bardzo prawdopodobne, że za jakiś czas usłyszymy nieco więcej na temat tej formacji. Co ciekawe, Hideo Kojima rozważa nawet „projekt radiowy” – może niebawem otrzymamy podcast z jego udziałem?

„W tym roku zamierzam na poważnie rozpocząć nową pracę i przejść na wyższy poziom eksperymentowania z radykalnym projektem. Mam też nadzieję, że uda mi się uruchomić zespół wideo. A może zacznę robić coś w rodzaju projektu radiowego?”.

Miejmy nadzieję, że nie skończy się tylko na zapowiedziach i podkręcaniu zainteresowania graczy. Część entuzjastów twórczości Japończyka z niecierpliwością wyczekuje na jego wiadomości, niezależnie od tego, czy dotyczą one nowych gier czy pomysłów związanych z innymi mediami.

Źródło: Twitter: HIDEO_KOJIMA_EN

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych