Wiedźmin 2 od Netflix z problematycznym zakończeniem? Firma tłumaczy wątek i pokazuje postacie

Filmy i seriale
3892V
Wiedźmin 2 od Netflix z problematycznym zakończeniem? Firma tłumaczy wątek i pokazuje postacie
Wojciech Gruszczyk | 29.12.2021, 19:55

Netflix próbuje reagować na opinie społeczności i firma przygotowała materiał wyjaśniający zakończenie drugiego sezonu „Wiedźmina”. Lauren Schmidt Hissrich próbuje przybliżyć widzom sytuację i dobrze przedstawić cały wątek.

W drugim sezonie „Wiedźmina” pokazano kilka rozbudowanych wątków, ale oczywiście najważniejszy jest ten związany z Ciri. Platforma w wielu miejscach postanowiła całkowicie odejść od wydarzeń z powieści Andrzeja Sapkowskiego, więc część widzów ma problem z odpowiednim zrozumieniem zakończenia.

W rezultacie na głównym kanale YouTube serialu pojawił się materiał, na którym widzimy Lauren Schmidt Hissrich – showrunnerka tłumaczy cały wątek i ujawnia jego podwaliny. Mam wrażenie, że zakończenie tak naprawdę nie jest problemem historii, ale najwidoczniej korporacja postanowiła zareagować na wiadomości społeczności.

Lauren Schmidt Hissrich pozwala nie tylko zrozumieć zakończenie drugiego sezonu „Wiedźmina”, osadza wydarzenia w związku z nadciągającym prequelem oraz potwierdza, czego tak naprawdę możemy się spodziewać po premierze kolejnej historii.

Netflix przybliża widzom także bohaterów i Jaskier oraz Lambert otrzymali swoje materiały wideo, które mają lepiej zaprezentować postacie z najnowszych epizodów.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych