A Plague Tale Requiem na kolejnej, pysznej porcji screenów. Jeden z głównych bohaterów wydoroślał

News
1125V
A Plague Tale Requiem na kolejnej, pysznej porcji screenów. Jeden z głównych bohaterów wydoroślał
Mateusz Wróbel | 25.12.2021, 19:30

Czekacie na świetnie zapowiadające się A Plague Tale Requiem? Jeśli tak, to musicie sprawdzić nowe materiały z gry!

Jeszcze przed świętami mogliśmy spojrzeć na pierwsze zrzuty ekranu prosto ze świata A Plague Tale: Requiem. Pełnoprawna kontynuacja hitu z 2019 roku prezentuje się przepięknie, co potwierdza kolejna dawka screenów.

Tym razem twórcy - za sprawą swoich mediów społecznościowych - postanowili pokazać nam jedną z lokacji, do której trafi protagonista o imieniu Amicia. Jest ona wyposażona w kuszę i wydaje się, że próbuje po cichu eliminować wrogów przed sobą. 

Drugi obrazek skupia się na morskiej ekspedycji. Jak już wiadomo chociażby z oficjalnych zwiastunów, Amicia oraz Hugo trafią na statek, dzięki któremu przedostaną się do interesujących ich miejsc. Pytanie brzmi: czy gra pozwoli nam sterować pływającą konstrukcją? Tego jeszcze nie wiadomo.

Trzeci, a zarazem ostatni świeży obrazek skupia się na ukazaniu metamorfozy, przez którą przeszedł Hugo - drugi główny bohater marki A Plague Tale. Młodszy brat protagonistki wygląda teraz na bardziej dojrzalszą osobę i kto wie, może już nie będzie aż tak naiwny?

Na koniec przypomnijmy, że A Plague Tale: Requiem trafi na PC, PS5, XSX|S oraz NS w 2022 roku.

Źródło: Twitter

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych