GTA 5 traci na popularności? Nic podobnego, ponieważ gra przekracza kolejny kamień milowy

News
1377V
GTA 5 traci na popularności? Nic podobnego, ponieważ gra przekracza kolejny kamień milowy
Mateusz Wróbel | 24.12.2021, 15:30

GTA 5 wciąż na szczycie. Gra była najczęściej oglądana wśród społeczności platformy Twitch.

Grand Theft Auto V wciąż sprzedaje się zaskakująco dobrze, o czym świadczą publikowane, przez Take-Two, co rok wyniki sprzedażowe ich gier. Gdyby tego było mało, w następnym roku kalendarzowym światło dzienne ujrzy dedykowana wersja GTA 5 dla PS5 i XSX|S. 

Jeśli myśleliście, że przygoda Franklina, Trevora i Michaela zaczyna się ludziom powoli nudzić, jesteście w błędzie. Jak donosi serwis Kotaku, GTA 5 była najchętniej oglądaną grą (łącznie przez 2,1 miliarda godzin) na Twitchu w 2021 roku. Może wydawać się to zaskakujące, bo ta odsłona gangsterskiej serii od Rockstar Games ma na karku już osiem lat, ale dzięki kreatywności deweloperów i zaimplementowaniu modułu GTA Online, GTA 5 jest obecnie najpopularniejszą grą na świecie.

Za GTA 5 uplasowało się League of Legends (1,8 miliarda godzin), a także Fortnite i Valorant, choć te dwie ostatnie sieciowe produkcje zanotowały wynik dwukrotnie słabszy niż GTA 5 (odpowiednio - 1 miliard godzin i 949 milionów godzin). 

Rockstar Games przekracza kolejne kamienie milowe, a prace nad GTA 6 podobno nie idą zgodnie z planem. Przypomnijmy, że w poprzednim miesiącu do sieci wypłynęły informacje, jakoby "szóstka" znajdowała się w piekle deweloperskim.

Źródło: https://www.vg247.com/grand-theft-auto-5-most-watched-game-twitch

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych