Sonic śmieje się z Matrix Zmartwychwstania - wszystko w formie żartu

Filmy i seriale
1416V
Sonic śmieje się z Matrix Zmartwychwstania - wszystko w formie żartu
Mateusz Wróbel | 23.12.2021, 19:30

Sonic the Hedgehog 2 otrzymał krótki materiał nawiązujący do Matrix Zmartwychwstania.

Pierwsi zainteresowani mogą zapoznać się z najnowszą odsłoną marki Matrix. Od wczoraj kina umożliwiają obejrzenie Matrix: Zmartwychwstania, co pozwala odbiorcom wyrazić swoje pierwsze opinie nt. najnowszej produkcji Warner Bros. Te jednak nie są bardzo pozytywne. Podobnego zdania jest kolega z redakcji, Piotrek, którego recenzję owego filmu przeczytacie w tym miejscu.

Do sieci niedawno udostępniono mini-parodię, w której Sonic (główny bohater produkcji Sonic the Hedgehog 2, mającej zadebiutować w kwietniu 2022 roku) nabija się z Matrix: Zmartwychwstania. Wszystko oczywiście w formie żartu, bo mamy tutaj do czynienia z niecodziennie widzianym crossoverem.

W trakcie materiału z Sonic the Hedgehog 2 możemy przyjrzeć się dwóm bohaterom - niebieskiemu Sonicowi i czerwonemu Knucklesowi. Ponadto, ostatnie sekundy materiału mówią nam, że tylko od nas zależy, któremu będziemy kibicować. Jest to oczywiste nawiązanie do pigułek z Matriksa, które występowały w marce Warner Bros. w takich samych kolorach. 

Źródło: https://comicbook.com/gaming/news/sonic-the-hedgehog-2-movie-the-matrix-trailer-poster/

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper