Faraon powraca. Zwiastun Pharaoh: A New Era pokazuje pełny remake

News
1481V
Faraon powraca. Zwiastun Pharaoh: A New Era pokazuje pełny remake
Wojciech Gruszczyk | 22.12.2021, 16:56

W 2022 roku gracze otrzymają możliwość zapoznania się z pełnym odświeżeniem kultowego Faraona. Pharaoh: A New Era zostało zaprezentowane na zwiastunie, który skupia się na pokazaniu ulepszeń. Twórcy potwierdzają także szereg ciekawostek dotyczących gry.

O powrocie marki Faraon informowaliśmy w zeszłym roku i możemy mieć pewność, że deweloperzy nie tracą czasu. Najnowszy zwiastun pokazuje duży progres gry – jak wiadomo Triskell Interactive opracowuje pełny remake, ale deweloperzy chcą zachować ducha oryginału.

W Pharaoh: A New Era „ożywiono” wszystkie budynki, zadbano o rozdzielczość 4K, ulepszono gameplay oraz dopracowano interfejs użytkownika. W grze pojawi się pełna kampania oraz rozszerzenie z 2000 roku (Kleopatra: Queen of the Nile), więc łącznie możemy liczyć na ponad 100 godzin rozgrywki, 53 misje, pełny edytor map oraz zadań z klasycznym trybem Free Build.

Warto dodać, że autorzy niedawno zakończyli wstępne testy (pre-alfa), dzięki której udało się zebrać wiele cennych informacji dotyczących rozgrywki – opinie społeczności są „kluczem” do przygotowania nowoczesnego Faraona.

Niestety, nadal nie otrzymaliśmy daty premiery gry, ale jak widać wszystko zmierza w dobrym kierunku, by gracze w 2022 roku mogli zapoznać się z Pharaoh: A New Era.

Źródło: Informacja prasowa: Cosmocover Team

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych