Jak poznałam waszego ojca – zwiastun pokazuje obsadę. Hilary Duff główną bohaterką

Filmy i seriale
915V
Jak poznałam waszego ojca – zwiastun pokazuje obsadę. Hilary Duff główną bohaterką
Iza Łęcka | 17.12.2021, 09:22

„Jak poznałem waszą matkę” okazało się ogromnym sukcesem, a na kanwie jego popularności Hulu postanowiło stworzyć kolejną produkcję. „Jak poznałam waszego ojca” doczekało się pierwszego zwiastuna – tym razem Hilary Duff wcieli się w Sophie, która będzie dzielić się swoją historią.

„Jak poznałem waszą matkę” to serial w niektórych kręgach... LEGEN DARNY. Swego czasu propozycja produkowana przez stację CBS intrygowała wielu odbiorców i choć zakończenie nie usatysfakcjonowało wszystkich fanów, nie będzie przesadą stwierdzenie, że Ted Mosby, Barney Stinson, Marshall Eriksen, Lily Aldrin i Robin Scherbatsky na trwale wpisali się w historię seriali komediowych.

Hulu chce wykorzystać siłę IP, jednak nieco zmienia koncepcję – obecnie oczy widzów będą zwrócone w kierunku Sophie (Hilary Duff), która próbuje odnaleźć się w trudnej rzeczywistości aplikacji randkowych. Podobnie jak miało to miejsce w przypadku oryginału, główną bohaterkę zagrają dwie aktorki. W starszej wersji kobiety, która dzieli się swoimi przeżyciami, wystąpi Kim Cattrall („Seks w wielkim mieście”, „Obłudna gra”).

Na najnowszym zwiastunie zaprezentowano podstawowe założenia fabularne oraz główną obsadę. Neil Patrick Harris nie został zatrudniony do podobnej roli, jednak wiele na to wskazuje, że twórcy serialu, Isaac Aptaker i Elizabeth Berger, wykorzystali bardzo podobną postać w nowej historii.

„Jak poznałam waszego ojca” zadebiutuje 18 stycznia. Przeczytajcie nasze recenzje: „To była ręka boga”, „Niewybaczalne” i „Spider-Man: Bez drogi do domu”.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych