Splinter Cell coraz bliżej? Ubisoft zarejestrował nowy znak towarowy

Gry
722V
Splinter Cell coraz bliżej? Ubisoft zarejestrował nowy znak towarowy
Wojciech Gruszczyk | 13.12.2021, 11:48

W ostatnim czasie pojawiło się kilka plotek dotyczących powrotu marki Splinter Cell. Ubisoft wciąż nie zapowiedział gry, ale najwidoczniej producent przygotowuje się na lepsze czasy. Firma w zeszłym tygodniu zarejestrowała nowy znak towarowy.

W październiku pojawiły się przecieki, według których Ubisoft dał „zielone światło” na opracowanie nowej gry z uniwersum Splinter Cell. W zeszłym tygodniu poznaliśmy nawet pierwsze informacje na temat produkcji, ale dotychczas nie widzieliśmy żadnych oficjalnych ruchów ze strony studia, które mogłyby potwierdzać tę sytuację.

Wszystko jednak zmieniło się kilka dni temu, Ubisoft ponownie zarejestrował znak towarowy „Splinter Cell”, co może sugerować, że faktycznie doczekamy się nowej przygody Sama Fishera.

Splinter Cell coraz bliżej? Ubisoft zarejestrował nowy znak towarowy

Musimy oczywiście wziąć pod uwagę, że nie jest to oficjalne ogłoszenie produkcji, jednak biorąc pod uwagę ostatnie doniesienia dotyczące serii Splinter Cell sytuacja jest na pewno ciekawa. Bardzo możliwe, że uniwersum faktycznie powróci do życia.

W ostatnich latach Ubisoft chętnie wykorzystał IP do rozbudowania innych marek – Splinter Cell pojawił się między innymi w Ghost Recon Breakpoint i Ghost Recon Wildlands.

Źródło: https://gamingbolt.com/new-splinter-cell-trademark-filed-by-ubisoft

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper