Star Wars Eclipse oficjalnie! Quantic Dream opracowuje wielką grę w uniwersum Gwiezdnych wojen

Gry
4811V
Star Wars Eclipse oficjalnie! Quantic Dream opracowuje wielką grę w uniwersum Gwiezdnych wojen
Wojciech Gruszczyk | 10.12.2021, 04:58

Potwierdziły się plotki dotyczące nowego projektu Quantic Dream. Twórcy właśnie zaprezentowali Star Wars Eclipse, czyli kolejną grę z uniwersum Gwiezdnych wojen. Zobaczcie pierwszy zwiastun pozycji, która powinna zainteresować szerokie grono odbiorców.

Przecieki dotyczące Star Wars Eclipse pojawiły się już kilka miesięcy temu. Na początku informacje przedstawił Tom Henderson, następnie Jeff Grubb wspomniał o grze i już dzisiaj otrzymaliśmy pierwszy zwiastun gry. Film to porządnie wykonane CGI, które choć nie pokazuje za wiele, to jednak pozwala nam wyczekiwać na więcej konkretów dotyczących produkcji.

Warto jednak przypomnieć, że według plotek Star Wars Eclipse to zupełnie nowa produkcja dla twórców Detroit: Become Human – deweloperzy stawiają na akcję, która nie spodobała się wszystkim przedstawicielom studia... To właśnie z tego powodu część pracowników Quantic Dream postanowiło odejść z firmy.

Star Wars Eclipse oficjalnie!

Star Wars Eclipse to przygodówka akcji umiejscowiona w zupełnie nowych czasach – Star Wars: The High Republic:

Star Wars Eclipse  to pierwsza gra osadzona w niezbadanym regionie Zewnętrznych Rubieży w czasach Wielkiej Republiki, znanych również jako złoty wiek Zakonu Jedi. Gra zostanie zbudowana w oparciu o ekspertyzę Quantic Dream w tworzeniu głębokich, rozbudowanych fabuł, wynosząc dotychczasowe dokonania studia poziom wyżej. Wybory dokonywane przez graczy będą kluczowe - każda decyzja będzie miała znaczny wpływ na całość historii.

Twórcy podkreślają, że Star Wars Eclipse znajduje się aktualnie we wczesnej fazie rozwoju w studiach w Paryżu i Montrealu. 

Źródło: własne

Komentarze (35)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper