Suicide Squad: Kill The Justice League na rozgrywce! Twórcy serii Batman Arkham zapewnią kolejny hit?

News
2085V
Suicide Squad: Kill The Justice League na rozgrywce! Twórcy serii Batman Arkham zapewnią kolejny hit?
Wojciech Gruszczyk | 10.12.2021, 04:58

Rocksteady to doświadczone studio, które porzuciło Batmana, by skopać cztery litery Supermenowi. Jak wypadnie Suicide Squad: Kill The Justice League? Sprawdźcie najnowszy materiał z gry, która w 2022 roku może okazać się jedną z najmocniejszych propozycji dla wielu graczy.

Autorzy serii Batman Arkham przez kilka lat nie zdradzali, nad jakim tytułem pracują. Twórcy w spokoju rozwijali koncepcję, która została zaprezentowana na ubiegłorocznym DC FanDome. Aktualnie jednak nie otrzymaliśmy konkretnej prezentacji Suicide Squad: Kill The Justice League – na szczęście Rocksteady Studios jest już gotowe, by zrobić kolejny krok i dzisiaj możemy sprawdzić, jak prezentuje się oczekiwana gra.

Harley Quinn, Deadshot, Kapitan Bumerang i King Shark zmierzą się z Ligą Sprawiedliwości – czy ta czwórka może pokonać ekipę Supermana? Zobaczcie najnowszy materiał z pozycji i szykujcie się na wielką premierę.

Suicide Squad: Kill The Justice League na The Game Awards 2021!

Na rozgrywce widzimy, jak grupa zbirów próbuje wykonać jedną z misji i zabić Flasha, jednak nie będzie to łatwe zadanie. Gameplay z Suicide Squad: Kill The Justice League wygląda bardzo dynamicznie i nie brakuje tutaj widowiskowych akcji...

Suicide Squad: Kill The Justice League ma zadebiutować w 2022 roku.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych