Godfall Challenger Edition dostępny za darmo. Gracze mogą pobrać 2 gry, a Epic Games szykuje na niespodziankę

Promocje gier
1410V
Godfall Challenger Edition dostępny za darmo. Gracze mogą pobrać 2 gry, a Epic Games szykuje na niespodziankę
Wojciech Gruszczyk | 09.12.2021, 17:15

Epic Games zaprasza dzisiaj na dwie kolejne gry za darmo, a zarazem wspomina o „tajemniczej produkcji”. Firma mogła tym samym potwierdzić plotkę dotyczącą wielkiej promocji, która do końca roku pozwoli nam pobrać aż 15 tytułów.

Epic Games nie próżnuje i już dzisiaj gracze mogą pobrać dwie kolejne gry za darmo: Godfall Challenger Edition oraz Prison Architect. Jak wiadomo ten pierwszy tytuł zebrał wiele negatywnych opinii, gdy trafił do grudniowego PlayStation Plus, ale musimy pamiętać, że w tej sytuacji otrzymujemy produkcję całkowicie za darmo.

To jednak nie koniec ciekawych ofert, ponieważ firma zapowiedziała, że w następnym tygodniu zaoferuje graczom „tajemniczą grę”. Bardzo możliwe, że Epic Games w ten sposób potwierdziło dzisiejszy przeciek, według którego od 16 grudnia ruszy wielka promocja, dzięki której przez następne dni pobierzemy aż 15 gier za darmo.

Tajemnicza gra

Na potwierdzenie musimy jeszcze zaczekać, ale raczej nie jest to przypadek, ponieważ źródło, które wspomniało o promocji wcześniej potwierdziło kilka ofert PlayStation Plus. Wiele na to wskazuje, że w przyszłym tygodniu pobierzemy Shenmue 3.

Źródło: https://www.epicgames.com/store/pl/free-games

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych