Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 08.12.2021 09:52
Dragon Age 4 coraz bliżej. BioWare przypomina o świecie Thedas podczas Dnia Dragon Age
958V

Dragon Age 4 coraz bliżej. BioWare przypomina o świecie Thedas podczas Dnia Dragon Age

Dragon Age 4 nadciąga, ale oczekiwanie na tego RPG dłuży się już niemiłosiernie. BioWare oraz EA co jakiś czas przypominają nam o świecie Thedas z tej marki.

Tak jest też teraz. Z okazji Dnia Dragon Age BioWare opublikowało 2 krótkie opowiadania, osadzone oczywiście w świecie Thedas. Pierwsza z historyjek pt. "Nie znasz dnia", napisana przez Brianne Battye, opisuje romantyczne chwile między dwoma wojownikami z Szarej Straży. Drugi tekst to "Wieczny płomień", przygotowany przez Sylvię Feketekuty. Tutaj poznajemy losy dwóch nekromantów, którzy zastanawiają się nad dziwnym przypadkiem czaszki, która nagle zaczęła krzyczeć.

Historyjki napisane przez scenarzystów zatrudnianych w BioWare są przyjemne (pierwsze takie teksty pojawiły się już w 2020 roku), ale liczyliśmy na coś więcej. Szczególnie, że 4 grudnia odbywał się Dzień Dragon Age, więc była znakomita okazja do ujawnienia zwiastuna Dragon Age 4. Niestety w tej chwili przecieki są takie, że na tego roleplaya jest bardzo długo poczekamy - informatorzy donoszą o tym, że są nikłe szanse na to, byśmy zagrali w kontynuację Dragon Age Inkwizycja przed 2023 r. Samo BioWare zapowiedziało, że nowinki na temat tego projektu zostaną ujawnione prawdopodobnie dopiero w kolejnych miesiącach 2022 roku.

W tym miejscu czekają na was rzeczone historyjki, opublikowane z okazji Dnia Dragon Age (dostępna jest ich polska wersja).

Tagi: bioware Dragon Age 4 Electronic Arts