Uncharted 4 i Uncharted: Zaginione Dziedzictwo usunięte z PS Store. Gracze mogą jedynie kupić droższy pakiet

News
3294V
Uncharted 4 i Uncharted: Zaginione Dziedzictwo usunięte z PS Store. Gracze mogą jedynie kupić droższy pakiet
Wojciech Gruszczyk | 07.12.2021, 16:23

Sony ponownie zablokowało dostęp do tańszej aktualizacji gry z PlayStation 5. Z PlayStation Store zostały usunięte Uncharted 4: Kres Złodzieja i Uncharted: Zaginione Dziedzictwo, więc teraz klienci mogą jedynie kupić droższy pakiet i dopiero za jego pomocą skorzystać z aktualizacji.

Sony ujawniło dzisiaj wszystkie szczegóły Uncharted: Legacy of Thieves Collection i choć korporacja przygotowała opcję aktualizacji Uncharted 4: Kres Złodzieja i Uncharted: Zaginione Dziedzictwo do nowego wydania z PlayStation 5, to z propozycji nie mogą skorzystać gracze, którzy odebrali U4 z PlayStation Plus.

Japończycy nie chcą być stratni na specjalnej promocji, więc właśnie Uncharted 4: Kres Złodzieja i Uncharted: Zaginione Dziedzictwo zostały usunięte z PlayStation Store. Gracze nie mogą już kupić tańszych wydań gier, by następnie skorzystać z płatnej aktualizacji do PS5.

Uncharted: Legacy of Thieves Collection jest dostępne na PlayStation Store za 219 zł, jednak aktualnie posiadacze PS4 mogą kupić jedynie cyfrowy pakiet Uncharted 4: Kres Złodzieja i Uncharted: Zaginione Dziedzictwo, który został wyceniony na 169 zł, by następnie skorzystać z płatnej (10 euro) aktualizacji do gry z PS5.

Uncharted 4 usunięte z PS Store

Jeśli więc wcześniej nie kupiliście przykładowo Uncharted 4, a posiadacie w domu PlayStation 5 Digital Edition, to teraz możecie jedynie skorzystać z oferty za 219 zł lub 169 zł + 10 euro (46 zł?). Odrobinę lepiej wygląda sytuacja w przypadku posiadaczy PS5 z napędem – tutaj wystarczy kupić grę na PS4 w pudełku, by następnie skorzystać z propozycji Sony.

Oczywiście, jeśli wcześniej kupiliście jedną z dwóch pozycji, to możecie ją nadal pobrać. Z oferty jednak nie skorzystają gracze, którzy przegapili okazję.

Źródło: PlayStation Store

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych