PS Plus na grudzień już dostępny. Gracze mogą pobrać łącznie 6 gier

Gry
3704V
PS Plus na grudzień już dostępny. Gracze mogą pobrać łącznie 6 gier
Wojciech Gruszczyk | 07.12.2021, 15:32

Klienci PS Plus już dzisiaj mogą pobrać trzy produkcje z grudniowej oferty oraz trzy dodatkowe produkcje dla użytkowników PlayStation VR. Na liście gier pojawiło się między innymi specjalne wydanie Godfall.

Oferta PS Plus na grudzień właśnie została udostępniona przez Sony. Gracze mogą pobrać trzy nowe produkcje na PlayStation 4 oraz PlayStation 5, a dodatkowo w zestawieniu pojawiają się także tytuły z ubiegłego miesiąca – jak wiadomo firma proponuje użytkownikom pozycje przeznaczone dla PlayStation VR:

Dalsza część tekstu pod wideo
  • The Persistence
  • The Walking Dead: Saints & Sinners
  • Until You Fall

Należy na pewno zwrócić uwagę, że tym razem oferta PS Plus nie cieszy się wielkim uznaniem, ponieważ Japończycy zdecydowali się na wrzucenie do katalogu Godfall bez fabularnej zawartości (to wyłącznie end-game, a historię można dokupić) oraz Mortal Shell bez możliwości ulepszenia do wersji z PS5 (choć ta zawartość jest dostępna za darmo). Jedynie w przypadku LEGO DC Super-Villains gracze nie mają większych zastrzeżeń.

Nowe gry z PlayStation Plus już dostępne!
Miłego pobierania: https://bit.ly/3roVPC6
- LEGO DC Super-Villains
- Mortal Shell
- Godfall: Challenger Edition

Zamierzacie pobrać produkcje proponowane tym razem przez Sony? Ja na pewno wrzucę na listę LEGO, bo akurat w tę odsłonę jeszcze nie grałem.

Źródło: Twitter: PlayStationPL

Komentarze (48)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper