Apex Legends: Korsarze. Piraci wkraczają do gry, a my zbieramy nagrody!

News
630V
Apex Legends: Korsarze. Piraci wkraczają do gry, a my zbieramy nagrody!
Igor Chrzanowski | 05.12.2021, 17:45

Apex Legends szykuje się na świąteczne atrakcje, ale nie zapomina też o tym, aby zaskakiwać nas ciekawymi motywami i masą atrakcji do ogrania. Już niebawem na serwery gry wkroczą piraci!

Apex Legends: Korsarze to darmowy event w świecie gry Respawn Entertainment, który to przedstawia nam pirackie motywy jakie już 7 grudnia opanują nową wyspę na jakiej toczy się walka na śmierć i życie. 

W ramach tegoż wydarzenia będziemy mogli zgarnąć aż 24 nowe kosmetyczne przedmioty, za kolekcjonowanie to których otrzymamy jeszcze jedną dodatkową pamiątkę należącą do Wattson - Czytnik energii. Deweloperzy przygotowali z tej okazji specjalny zwiastun prezentujący nam najciekawsze atrakcje w ruchu, dzięki czemu możecie już teraz zobaczyć, czy nadchodząca zawartość w ogóle was zainteresuje?

Tak całość opisują sami twórcy:

Zimowy Ekspres wraca do Apex Legends: na pokład pociągu na Skraju Świata wejdą trzy oddziały, ale tylko jeden z nich go podbije!  Zbierz 24 przedmioty kosmetyczne wydarzenia i zmień swój oddział w piracką załogę. Zbierz wszystkie 24, a odblokujesz coś szokującego: pamiątkę Wattson „Czytnik energii”!

Gracie jeszcze w Apeksa, czy przeszedł wam szał na gry typu Battle Royale?

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych