Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.12.2021 19:45
SCUF Reflex
2092V

SCUF Reflex oficjalnie. PS5 otrzyma profesjonalne pady od cenionej korporacji

Gracze bardzo długo czekali na tę wiadomość. SCUF w końcu ujawnił swoje kontrolery do PlayStation 5 i gracze mogą szykować się na SCUF Reflex. Sprzęt trafi do sprzedaży już w przyszłym tygodniu.

SCUF w końcu ujawnił swoją propozycję dla graczy z PlayStation 5. Producent przygotuje trzy wersje kontrolera, które będą miały zapewnić graczom najlepsze wrażenia – firma zadbała o SCUF Reflex (199,99 dolarów), SCUF Reflex Pro (229,99 dolarów) i SCUF Reflex FPS (259,99 dolarów). Wszystkie urządzenia będą kompatybilne z PS5 i PC.

Na dobry początek pady trafią do graczy w czarnej wersji, jednak w przyszłości firma zamierza opracować różne wersje kolorystyczne. W każdym SCUF Reflex pojawią się wyjmowane, cztery łopatki, które możemy programować za pomocą dodatkowego przycisku – w tym wypadku nie potrzebujemy aplikacji.

SCUF Reflex i SCUF Reflex Pro mają zawierać adaptacyjne triggery, ale SCUF Reflex FPS, który jest stworzony dla graczy rywalizujących w strzelankach nie otrzyma tej funkcji oraz nawet wibracji – zamiast tego firma postawi na ulepszone gripy, dopracowane bumpery (natychmiastowa reakcja) oraz triggery o zmniejszonym skoku. Nie jest to w zasadzie zaskakujące, ponieważ wielu fanów FPS-ów i tak wyłącza przykładowo napięcie L2/R2, by mieć pewność, że kontroler nie zablokuje ich możliwości.

Warto dodać, że pady będą bezprzewodowe, a gracze otrzymają możliwość wyjmowania poszczególnych paneli, by w przyszłości dostosować wygląd kontrolera.

[Aktualizacja #1]

Właśnie minęło embargo na publikacje materiałów i pad trafił oficjalnie do sprzedaży. Wcześniej jedna z redakcji za szybko opublikowała szczegóły.

SCUF Reflex

Źródło: https://www.theouterhaven.net/2021/12/scuf-reflex-ps5-controller/

Tagi: PlayStation 5 PS5 SCUF Reflex