Taiko no Tatsujin może po raz pierwszy trafić na konsole Microsoftu. Wyciekła lista osiągnięć

News
379V
Taiko no Tatsujin może po raz pierwszy trafić na konsole Microsoftu. Wyciekła lista osiągnięć
Bartosz Dawidowski | 02.12.2021, 10:19

Taiko no Tatsujin to znana seria gier rytmicznych, która dotychczas gościła wyłącznie na konsolach Sony i Nintendo. Wygląda na to, że to się już bardzo niedługo zmieni.

Wszystko wskazuje na to, że posiadacze Xbox One i Xbox Series X|S niedługo przystąpią do zwariowanej zabawy w Taiko no Tatsujin. Znany serwis TrueAchievements dokopał się do listy osiągnięć, które mamy znaleźć w produkcji z tej serii, która ma niedługo trafić na konsole Microsoftu.

W bazie danych TrueAchievements figuruje już 89 osiągnięć dla produkcji z nazwą roboczą "T Tablet_for XC". Nazwy osiągnięć nie pozostawiają jednak złudzeń, co do tego, z jakim projektem mamy tu do czynienia. Na liscie pojawia się m.in. wyzwanie "Welcome do Drum Master", "How to Drum Master" czy "Best of Drum Master".

Warto dodać, że 2 listopada Bandai Namco zarejestrowało znaki towarowe dla następujących tytułów: “Taiko no Tatsujin: Rhythm Festival” oraz “Taiko no Tatsujin: The Drum Master”. Pozostaje zatem czekać na oficjalne ogłoszenie japońskiego wydawcy.

W zeszłym roku Bandai Namco pochwaliło się, że na całym świecie rozeszło się ponad 1 mln kopii Taiko no Tatsujin: Drum ‘n’ Fun na Switch.

Źródło: https://www.gematsu.com/2021/12/xbox-achievements-for-unannounced-taiko-no-tatsujin-game-surface

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych