Gameplay z Crimson Desert wyciekł do sieci. Dynamiczna pogoda i efekty specjalne prezentują się niesamowicie

News
2438V
Gameplay z Crimson Desert wyciekł do sieci. Dynamiczna pogoda i efekty specjalne prezentują się niesamowicie
Mateusz Wróbel | 01.12.2021, 19:42

Zapis rozgrywki z Crimson Desert niespodziewanie trafił do sieci. Pokazuje on, jak pięknie prezentuje się świat gry.

Crimson Desert prawdopodobnie posiadacze PC-tów mogliby już grać, ale twórcy przełożyli premierę gry na czas nieokreślony po przyjrzeniu się premierze Cyberpunka 2077 od CD Projekt RED. Deweloperzy nie chcieli popełnić błędów Polaków, bo ich celem jest zaoferowanie dopracowanej do granic możliwości gry.

O ile pod względem rozgrywki i mechanik ciężko obecnie stwierdzić, czy pozycja jest rzeczywiście dopracowana, tak w kwestii oprawy wizualnej Crimson Desert stoi na najwyższym poziomie. Do sieci trafił dzisiaj niespodziewanie ponad 2-minutowy gameplay z tejże gry akcji, który skupia się przede wszystkim na przedstawieniu zjawiskowych efektów pogodowych.

Podczas oglądania zainteresowani tytułem ekipy Pearl Abyss mogą przyjrzeć się deformacji śniegu, dynamicznie zmieniającym się porom roku, poruszającym się liściom czy specjalnym efektom pogodowym gwarantowanym chociażby przez dopracowaną fizykę wiatru.

Całość prezentuje się naprawdę bosko i zważywszy na to, że Crimson Desert debiutuje wyłącznie na PC możemy mieć tutaj do czynienia z najpiękniejszą grą, z jaką kiedykolwiek było dane graczom się zapoznać. Okazji do podziwiania widoków nie zabraknie, ponieważ produkcja zaoferuje otwarty, sporych rozmiarów świat.

Źródło: https://www.dsogaming.com/videotrailer-news/leaked-gameplay-video-surfaces-for-crimson-desert-showing-some-truly-amazing-graphics/

Komentarze (45)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper