Enigma Archives: Rain Code. Nowa gra autorów zachwalanej marki Danganronpa na pierwszym zwiastunie

News
494V
Enigma Archives: Rain Code. Nowa gra autorów zachwalanej marki Danganronpa na pierwszym zwiastunie
Bartosz Dawidowski | 29.11.2021, 14:37

Autorzy znakomitej serii Danganronpa przygotowuje aktualnie nowy tytuł w podobnej konwnecji do hitów opracowanych przez Spike Chunsoft. Poznajcie Enigma Archives: Rain Code.

Enigma Archives: Rain Code to cały czas w dużej mierze tajemnica. Projekt, nad którym pracuje grupa autorów marki Danganropna (m.in. scenarzysta Kazutaka Kodaka i artysta Rui Komatsuzaki) otrzymała na razie tylko teaser, który czeka na was poniżej. Wiadomo już, że gra zmierza na rynek amerykański i europejski. 

Po pierwszym teaserze widać, że twórcy Danganronpa stawiają na środowisko przedstawiane w pełni w 3D. W filmiku nie zabrakło fragmentów cutscenek i gameplayowych wstawek z Enigma Archives: Rain Code. Tytuł opisywany jest jako dzieło dark fantasy. Wygląda na to, że osią fabularną produkcji jest detektywistyczne śledztwo. Nie ujawniono jeszcze platform, na jakie trafi pozycja.

Musimy jeszce poczekać na pierwsze detale dotyczące rozgrywki i fabuły z Enigma Archives: Rain Code. Spike Chunsoft zapowiada, że szczegóły mają zostać ujawnione wkrótce.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych