Far Cry 6 bez tajemnic. Rozbudowany materiał pokazuje proces powstawania wielkiej gry

Gry
681V
Far Cry 6 bez tajemnic. Rozbudowany materiał pokazuje proces powstawania wielkiej gry
Wojciech Gruszczyk | 26.11.2021, 14:05

Ubisoft nieustannie promuje Far Cry 6 zachęcając kolejnych graczy do walki o wolność Yary. Najnowszy materiał może jednak zainteresować również fanów, którzy mierzą się już z kolejnym dyktatorem. Opublikowano rozbudowany dokument pokazujący proces powstania gry.

„Entitled Revolución: A Far Cry Story” to trwający blisko 40 minut dokument, na którym redakcja gTV odwiedziła Ubisoft Toronto. Dziennikarze otrzymali szansę porozmawiania z deweloperami i pokazania procesu powstawania gry.

Dalsza część tekstu pod wideo

Navid Khavari, dyrektor narracji, nie ukrywał, że stworzenie gry było wielkim wyzwaniem, ponieważ w czasie prac wybuchła pandemia, która zmieniła wszystko.

„To było ekscytujące, móc wrzucić na rynek ogromną grę dla milionów ludzi na całym świecie, ale nie mieliśmy pojęcia, kiedy rozpoczynaliśmy prace nad grą, że będziemy ją wysyłać w czasie pandemii, a to zmieniło wszystko. Przeszliśmy od kwitnącej atmosfery supernowoczesnego studia w Toronto do szukania rozwiązań unikalnych problemów, o których nigdy nie myśleliśmy, że je napotkamy, w zaciszu naszych domów. Patrząc na to z perspektywy czasu, wspaniale było móc zjednoczyć się w tym, co dla nas wszystkich było osobistym projektem”.

Na materiale posłuchacie także aktorów, którzy wcielili się w głównego bohatera – jak wiadomo w tym wypadku Ubisoft musiał zatrudnić dwie osoby (kobietę i mężczyznę), ponieważ gracze otrzymali szansę wybrania płci postaci. Dwie osoby musiały odegrać te same sceny na swój sposób.

gTV pokazuje nawet prace Giancarlo Esposito, który jak wiadomo wcielił się w antagonistę Far Cry 6. W zasadzie nadal żałuję, że Ubisoft nie zdecydował się lepiej zaprezentować jego postaci.

Jeśli jesteście zainteresowani Far Cry 6 – sprawdźcie naszą recenzję i zerknijcie na poradnik do gry.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Far Cry 6.

Źródło: https://www.videogamer.com/news/far-cry-6-gets-a-forty-minute-behind-the-scenes-documentary/

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper