Back 4 Blood w promocji. Gracze mogą kupić „następcę Left 4 Dead” w edycji specjalnej

Promocje gier
595V
Back 4 Blood w promocji. Gracze mogą kupić „następcę Left 4 Dead” w edycji specjalnej
Wojciech Gruszczyk | 23.11.2021, 09:36

Back 4 Blood jest uznane przez wielu graczy za pełnoprawnego następce cenionego Left 4 Dead. Tytuł jest aktualnie dostępny w dużej promocji, co biorąc pod uwagę premierę w zeszłym miesiącu, jest dużym zaskoczeniem.

Back 4 Blood zadebiutowało 12 października i produkcja zanotowała znakomity start. Możemy podejrzewać, że duża część graczy zalogowała się na serwery dzięki ofercie Xbox Game Pass, jednak musimy pamiętać, że nie każdy może skorzystać z tej propozycji.

Gra Turtle Rock Studios trafiła właśnie do nowej promocji, dzięki której Back 4 Blood w Edycji Specjalnej kupicie za 139 zł. Jest to naprawdę bardzo dobra cena, ponieważ z tej propozycji mogą również skorzystać posiadacze PlayStation 5 i PlayStation 4.

W edycji specjalnej Back 4 Blood znajdziecie nie tylko grę, ale również steelbook oraz zestaw skórek do broni „Fort Hope”.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że deweloperzy zapowiedzieli duży rozwój produkcji – wkrótce do pozycji trafi nawet pełna progresja dla rozgrywki single-player.

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/back-4-blood-edycja-specjalna-na-konsole-playstation-i-xbox-za-139-zl-w-neonet/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych