Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 21.11.2021 19:45
Outriders: New Horizon
2253V

Outriders: New Horizon dało grze nowe życie. Hit People Can Fly zaliczył skok zainteresowania o 700%

People Can Fly po raz pierwszy w swojej karierze przygotowało shootera nastawionego na sieciowe doświadczenia i endgame utrzymany odrobinę w stylu Destiny 2 i innych looter shooterów. Twórcy nauczyli się sporo ze swoich błędów, ulepszając prawie każdy aspekt gry w nowym darmowym DLC.

Wydane 1 kwietnia Outriders spotkało się z bardzo dużym odzewem graczy, dzięki czemu w tytule naszych rodaków na serwerach bawiło się jednocześnie kilkaset tysięcy graczy.

Niestety już w maju gra straciła ponad 80% wszystkich graczy, a spadkowy trend utrzymywał się aż do połowy listopada. Teraz jednak gdy PCF wrzuciło na rynek aktualizację New Horizon, która to zmienia endgame, system lootu, a nawet dodaje 4 nowe mapy rajdów, serwery Outriders znacząco odżyły. Dosłownie teraz na samym Steamie bawi się ponad 10 tysięcy osób - jeszcze 15 listopada o tej samej porze było to zaledwie 587 graczy!

Polakom udało się zatem uratować swój tytuł od kompletnego zapomnienia, a już teraz wiemy, że deweloperzy pracując nad pokaźnym dodatkiem na 2022 rok - kto wie, być może zapowiedź zobaczymy na The Game Awards 2021?

Tagi: darmowe dlc Outriders Outriders: New Horizon People Can Fly Square Enix