Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 21.11.2021 18:08
mass effect
2273V

O nowym Mass Effect dowiemy się czegoś interesującego, gdy zostanie spełniony jeden warunek

Michael Gamble oznajmił na Twitterze, że powie coś ciekawego nt. zwiastuna ujawniającego nowego Mass Effect, jeśli społeczność spełni jeden warunek...

Już od połowy listopada znamy dokładne nominacje do poszczególnych kategorii w branży gier, których zwycięzcy otrzymają nagrody w trakcie zbliżającej się ogromnymi krokami gali The Game Awards (warto podkreślić, że zostanie na niej zaprezentowanych 40-50 gier).

Jedną z nagród będzie dotyczyć najgorętszego momentu poprzedniej edycji TGA. Jak dobrze będą pamiętać fani BioWare, niespełna rok temu doszło do oficjalnego ujawnienia nowego Mass Effecta. Zainteresowani otrzymali naprawdę intrygujący trailer, który przedstawiał galaktykę w różnych ramach czasowych, a także urywek prezentujący Liarę wspinającą się na szczyt martwego Żniwiarza.

Michael Gamble na swoim Twitterze oznajmił, że wyżej wspomniany zwiastun wciąż ma tajemnice, do których gracze najprawdopodobniej nie dotarli. O nowym Mass Effect poznamy nowy szczegół, o ile tylko jego ujawnienie zostanie docenione przez społeczność.

Cieszymy się tą chwilą [wybraniem ujawnienia nowego ME jako jeden z najlepszych momentów poprzedniego TGA). Jeśli to wygramy, zdradzę jedną rzecz o zwiastunie, której do tej pory nie ujawniliśmy.

W międzyczasie zachęcam osoby oczekujące na nadchodzącego Mass Effecta na zapoznanie się z materiałem, w którym poddany analizie została grafika koncepcyjna udostępniona kilkanaście dni temu (link). Zdradza ona więcej niż można sądzić na pierwszy rzut oka.

Źródło: Twitter.com

Tagi: BioWare Electronic Arts Mass Effect (2023) Trailer