Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.11.2021 14:17
GTA 6
6375V

GTA 6 w GTA The Trilogy The Definitive Edition? Gracze wierzą, że Rockstar pokazało pierwszy screen z gry

W GTA The Trilogy The Definitive Edition pojawiło się tajemnicze zdjęcie, które nie pasuje do GTA 5 czy też wcześniejszych produkcji Rockstar. Gracze od kilkunastu godzin próbują dowiedzieć się, co to za miejsce i według najnowszej teorii – twórcy zaprezentowali pierwszy screen z GTA 6.

Rockstar jest znane z umieszczania w swoich grach teaserów do przyszłych produkcji – w GTA The Trilogy The Definitive Edition znalazł się już baner zapowiadający nadciągające GTA 5 na PlayStation 5 i Xboksy Series X|S, ale część graczy uważa, że w trylogii znajduje się coś znacznie ciekawszego.

Fani dostrzegli, że w GTA San Andreas The Definitive Edition znajduje się zupełnie nowe zdjęcie, które nie pasuje do wcześniejszych produkcji Rockstar. Widzimy na nim dom w ładnej dla oka okolicy.

GTA 6 w GTA The Trilogy The Definitive Edition 1

Społeczność Grand Theft Auto zaczęła analizować fragmenty zdjęcia, by przekonać się, że przykładowo – roślinność i chmury mają prezentować wyższą jakość względem tego, co możemy zobaczyć w Grand Theft Auto 5, a dodatkowo droga dojazdowa jest zbyt szeroka.

Gracze wyciągnęli nawet zdjęcie z plików gry, by sprawdzić jego wysoką jakość i tylko utwierdzili się w przekonaniu, że widzimy tutaj zupełnie nową lokację – tego miejsca nie znajdziecie w GTA 5.

Co jednak zostało tutaj zaprezentowane? Kolejni sympatycy pozycji Rockstar są przekonani, że jest to pierwszy screen i zarazem teaser GTA 6. Potwierdzeniem tej teorii jest również lokacja, która podobno ma prezentować Miami (Florydę), a według przecieków to właśnie w tym mieście ma rozegrać się akcja GTA 6.

„Ten obrazek znajduje się w #GTATrilogy i może być pierwszym screenshotem z #GTA6. Wygląda jak dom na Florydzie, co również pasuje do poprzednich przecieków.

Credit: ArthurZussman, mussefar03, mrcharhead”

Źródło: https://gtaforums.com/

Tagi: Grand Theft Auto Grand Theft Auto 6 GTA GTA 6 Rockstar