Iza Łęcka Iza Łęcka 15.11.2021 13:14
Red Dead Redemption 3
1971V

Red Dead Redemption 3 znajduje się w produkcji? Pracownik Rockstar wspomniał o grze

Red Dead Redemption 3 może być kolejnym wielkim tytułem rozwijanym przez Rockstar. Jeden z głównych deweloperów studia zamieścił wzmiankę o grze na swoim profilu Linkedin. Mając na uwadze oczekiwania graczy dotyczące GTA6, informacja wydaje się niezwykle zaskakująca.

Od miesięcy do opinii publicznej przenikają plotki dotyczące projektów Rockstar. Zespół nie tylko skupia się na następnej edycji GTA 5, ale również pracuje nad pełnoprawną kontynuacją, czyli Grand Theft Auto 6. Oczywiście zarówno wydawca, jak i producent nie komentują spekulacji, jednak Simon Parr wsadził kij w mrowisko, podgrzewając oczekiwania.

Główny programista SI w Rockstar Games odświeżył swój profil na Linkedin, gdzie zaznaczył, że przez dwa lata zajmował się zespołem związanym z Red Dead Redemption 3:

„Dwa lata doświadczenia w kierowaniu zespołem zajmującym się sztuczną inteligencją pojazdów w ramach rozwoju RDR3 i innych projektów”.

Jak najbardziej jest zrozumiałe, że Parr mógł już rozwijać podwaliny pod zupełnie nową część westernowej serii, jednak wydaje się co najmniej dziwne, że wskazana informacja pojawiła się na jego profilu. Wiadomość nie wydaje się przypadkowa, bowiem deweloperzy z wieloletnim doświadczeniem mają pełną świadomość, o czym mogą mówić i co powinni udostępniać.

Warto dodać, że w ostatnim czasie programista pracował również nad wydaniem GTA 5 dla aktualnej generacji, napadami dla przygody gangsterów oraz Red Dead Redemption 2.

Źródło: https://comicbook.com/gaming/news/red-dead-redemption-3-rockstar-games-leak/
https://www.linkedin.com/in/simon-parr-59465922

Tagi: Red Dead Redemption Red Dead Redemption 3 Rockstar