Beyond Good & Evil 2 zostanie anulowane? Ubisoft ma dość i chce skupić się na najmocniejszych seriach

Plotka
1871V
Beyond Good & Evil 2 zostanie anulowane? Ubisoft ma dość i chce skupić się na najmocniejszych seriach
Mateusz Wróbel | 14.11.2021, 20:49

Wiele wskazuje na to, że Beyond Good & Evil 2 zostanie anulowane. Gra powstaje za długo, a Ubisoft chce skupić się na swoich najbardziej dochodowych markach.

Ciężko zliczyć, ile razy  zostało opóźnione. Co gorsza, wciąż nie wiemy nawet o przybliżonej dacie premiery gry i jak nieciężko się domyślić, prace nad rzeczoną produkcji idą jak krew z nosa. Wszystko to przez rzekomy brak kreatywnego kierunku, o którym wspomniał Tom Henderson na swoim Twitterze.

Beyond Good & Evil 2 – gra przechodzi kryzys rozwojowy z powodu braku kreatywnego kierunku od momentu rozpoczęcia produkcji, co pogorszyło odejście Michaela Ancela ze studia we wrześniu 2020 roku.

Co gorsza, gra obecnie nie pasuje do przyszłych ambicji i celów Ubisoftu. Gra została opisana jako „Skull & Bones 2.0” i chociaż nie została jeszcze oficjalnie wycofana, niektórzy deweloperzy uważają, że to wyłącznie kwestia czasu.

Insider, który rzadko kiedy się myli, dodał, że Beyond Good & Evil 2 rzekomo nie pasuje do nadchodzącej ambicji Ubisoftu - prawdopodobnie wizją studia jest skupienie się na swoich najbardziej dochodowych markach, nie zaprzątając sobie głowy ani nowymi, ani zamrożonymi markami.

Deweloperzy odpowiadający za Beyond Good & Evil 2 wyczuwa, że gra zostanie w najbliższym czasie anulowana.

Źródło: https://gamerant.com/beyond-good-and-evil-2-devs-cancellation-possible/

Komentarze (60)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper