Legion Samobójców: The Suicide Squad na 4K Ultra HD Blu-ray, Blu-ray i DVD w Polsce. Poznajcie szczegóły

Filmy i seriale
517V
Legion Samobójców: The Suicide Squad na 4K Ultra HD Blu-ray, Blu-ray i DVD w Polsce. Poznajcie szczegóły
Wojciech Gruszczyk | 11.11.2021, 19:07

„Legion Samobójców: The Suicide Squad” to jedna z najciekawszych produkcji z DC Extended Universe. Propozycja Jamesa Gunna trafiła już na fizyczne nośniki, a zainteresowani mogą zapoznać się z interesującymi dodatkami, które zostały wrzucone na 4K Ultra HD Blu-ray, Blu-ray i DVD.

„Legion Samobójców: The Suicide Squad” został doceniony przez dziennikarzy i widzów, ponieważ James Gunn wykorzystał grupę zróżnicowanych postaci, by za ich pomocą opowiedzieć widowiskową przygodę, w której nie brakuje zabawnych momentów.

Reżyser w jednym z wywiadów nie ukrywał, że opracował tę historię z dużą przyjemnością, bo od dziecka uwielbia Legion Samobójców:

„Uwielbiam Legion Samobójców odkąd byłem dzieckiem. To jedna z moich ulubionych grup komiksowych superzłoczyńców. Zawsze interesowali mnie bohaterowie, którzy mają szansę stać się kimś lepszym. Niektórzy ją wykorzystają, inni nie; to postacie o różnych odcieniach moralności, a ja mogę pokazać to na ekranie w naprawdę wspaniały, ekscytujący sposób: z kosmitami, potworami i chodzącym rekinem!” – James Gunn

DC wykorzystało okazję i zatrudniło reżysera, który otrzymał od korporacji duże wsparcie. Jak dodał – od początku czuł, że każdy ufa jego wizji i mógł zabić dosłownie każdą postać. Wszystko zależało od niego.

„Praca przy The Suicide Squad była wyjątkowo ekscytująca. Wszyscy we mnie wierzyli, co ośmieliło mnie do podejmowania wszelkiego ryzyka, zabijania dowolnych postaci, opowiadania historii w dziwaczny sposób - jak tylko chciałem… to była całkowita wolność” – dodał Gunn

Tytuł jest już dostępny w Polsce w fizycznym wydaniu i widzowie mogą zdecydować się na 4K Ultra HD Blu-ray, Blu-ray i DVD. W naszym kraju wylądowało także specjalne, kolekcjonerskie wydanie 4K Ultra HD Blu-ray Steelbook.

Tak prezentują się szczegóły dodatków:

W wydaniu DVD:

  • Droga Gunna: Jak James Gunn stworzył Legion Samobójców

W wydaniu Blu-ray i 4K Ultra HD:

  • Gagi
  • Sceny niewykorzystane oraz rozszerzone
  • Jak powstawały 4 najbardziej imponujące sceny (plaża, obóz partyzantów, ucieczka Harley, upadek Jotunheim)
  • Komiksowe początki King Sharka w Legionie Samobójców
  • Jak James Gunn stworzył Starro z Legionu Samobójców: To cholerny kaiju!
  • 3 zwiastuny w stylu retro
  • Komentarz reżysera

Przeczytajcie naszą recenzję „Legion Samobójców: The Suicide Squad”.

Źródło: Informacja prasowa: Galapagos

Komentarze (35)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper