Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.11.2021 16:25
PlayStation i Liga Mistrzów
1022V

PlayStation z wielką promocją Ligi Mistrzów. Firma opublikowała pełną reklamę

Sony wykorzystuje bohaterów PlayStation, by zachęcać fanów piłki nożnej do zainteresowania się przygodami z PlayStation 5 i PlayStation 4. Wydawca i producent opublikował pełny materiał potwierdzający wielką współpracę z Ligą Mistrzów.

W drugiej połowie października prezentowaliśmy na portalu krótkie spoty, które gracze dostrzegli podczas oglądania meczów Ligi Mistrzów. Sony długo czekało z zaprezentowaniem całego materiału, ale teraz możemy sprawdzić pełny film.

Jest to materiał promocyjny, który łączy bohaterów PlayStation z meczami piłki nożnej – Sony podkreśla, że „zespół marzeń złożony z ikon PlayStation dołącza do niezwykłej rozgrywki Ligi Mistrzów UEFA”.

„W tunelu obserwuj, jak gracze reagują strachem, gdy uświadamiają sobie, że Kratos i Atreus z God of War prowadzą drużynę przeciwną. Ratchet i Clank pojawiają się na boisku przez szczelinę wymiarową, aby uratować kontuzjowanego gracza. Aloy z Horizon Forbidden West dołącza do zespołu menedżerów, wykorzystując focus i doświadczenie w walce taktycznej, aby poprowadzić graczy do zwycięstwa. Chcąc zająć najlepsze miejsce na trybunach, Nathan Drake z gry Uncharted zręcznie przemierza stadion, by z wysokości dumnie wspierać swoją drużynę”.

Jeśli zamierzacie dzisiaj oglądać kolejne spotkania Ligi Mistrzów, to bardzo możliwe, że podczas przerwy zobaczycie właśnie pełny spot. Ten ma promować kolejny rok współpracy Sony z Uefą – jak wiadomo PlayStation od wielu lat jest głównym sponsorem międzynarodowych rozgrywek.

Warto zwrócić uwagę, że autorzy spotu w ciekawy sposób wykorzystali możliwości bohaterów kojarzonych z hitami PlayStation.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Liga Mistrzów Liga Mistrzów UEFA PlayStation ps4 ps5 sony