Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.10.2021 14:30
State of Play - Final Fantasy XVI
1495V

State of Play z grami AAA? Sony może pokazać Final Fantasy XVI, Hogwarts Legacy i kolejne ciekawe produkcje

Sony w tym tygodniu zaprezentuje kolejne tytuły zmierzające na PS5 i PS4. Na State of Play nie możemy liczyć na wielkie gry AAA od PlayStation Studios, ale bardzo możliwe, że na wydarzeniu nie zabraknie wysokobudżetowych pozycji.

Sony przygotowuje graczy na kolejny State of Play. Wydarzenie odbędzie się już w tym tygodniu, a według ostatnich przecieków – podobno możemy oczekiwać dużych gier third-party od partnerów japońskiej korporacji.

Firma potwierdziła, że nie zamierza pokazywać własnych tytułów, ale w ostatnich dniach zaktualizowano podstrony kilku dużych gier AAA – według jednego z graczy ma to sugerować prezentację nowych materiałów na State of Play. W dodatku Sony w tym samym czasie utworzyło dodatkową podstronę.

Na State of Play powinniśmy zobaczyć następujący zestaw pozycji:

  • Final Fantasy XVI
  • Gotham Knights
  • The Lord of the Rings: Gollum
  • Tchia
  • Dark Pictures Anthology (prawdopodobnie nowa część)
  • Voice of Cards (nowa karta)

W dodatku pojawił się przeciek, według którego Warner Bros. będzie gotowe, by pokazać Hogwarts Legacy. W tym wypadku jedna z informatorek (Millie) wspomniała o pokazie już na początku października.

Musimy pamiętać, że nie jest to potwierdzona lista, jednak jak widać – nawet w przypadku pozycji third-party, Sony ma co pokazywać.

Źródło: https://gamerant.com/hogwarts-legacy-news-update-when-october-2021/
https://www.resetera.com/threads/final-fantasy-xvi-announced-for-ps5.287810/page-217

Tagi: PlayStation PS4 PS5 Sony State of Play