NBA 2K22. Wystartował nowy sezon rozgrywek z masą nagród do wygrania

News
381V
NBA 2K22. Wystartował nowy sezon rozgrywek z masą nagród do wygrania
Igor Chrzanowski | 24.10.2021, 19:30

Ekipa Visual Concepts wraz z 2K Games postanowili zadbać o bardzo intensywny rozwój swojego najnowszego dzieła, dzięki czemu już po niespełna 6 tygodniach od premiery, mamy okazję zobaczyć drugi sezon rozgrywek!

Pierwszy sezon zabawy zaprezentowany przez autorów gry został przyjęty dość średnio zarówno przez graczy jak i deweloperów, którzy nie do końca pochwalają aż takie naćkanie gry mikropłatnościami i przepustkami w stylu battle passów do Fortnite'a czy Rocket League. 

2K Games nie rezygnuje jednak ze swojego planu i już 22 października na serwerach gry wystartował drugi sezon rozgrywek zatytułowany Build Your Empire, w ramach którego dostajemy aż 40 poziomów przepustki do odblokowania i specjalne nagrody za sam udział w zabawie. 

Ponownie z nowego sezonu skorzystamy na przestrzeni wielu dostępnych w grze trybów zabawy, jak na przykład MyCareer. Dodatkowo NBA 2K22 wspierać będzie walkę z rakiem piersi w ramach międzynarodowego miesiąca świadomości o nowotworach z tej kategorii - podobnie zresztą jak Street Fighter V

Całość wydaje się być już bardziej przemyślana i może zyskać większe uznanie ze strony fanów. Pełną listę atrakcji znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych