Phasmophobia również szykuje się na Halloween. Twórcy zapowiadają specjalne wydarzenie

News
685V
Phasmophobia również szykuje się na Halloween. Twórcy zapowiadają specjalne wydarzenie
Igor Chrzanowski | 24.10.2021, 18:30

Phasmophobia stała się w ostatnim czasie jedną z najchętniej ogrywanych sieciowych produkcji utrzymanych w klimatach horroru, gdzie deweloperzy stawiają na straszenie nas paranormalnymi aktywnościami, aniżeli obrzydliwymi potworami - choć te i tak się tu pojawiają.

W kooperacyjnym hicie i tak jest już dość sporo ciekawej zawartości, a liczba graczy pomimo sporego spadku względem momentu największej popularności, wciąż utrzymuje się na dość wysokim poziomie - teraz w Phasmophobię gra aż 16,5 tysiąca graczy.

Deweloperzy nie zamierzają zrezygnować z walki o klientów i już teraz zapowiadają nowy halloweenowy event dla swojej społeczności. Już od jutra, czyli poniedziałku 25 października będziemy wiedzieć jakie to nowości przygotowali dla nas niezależni deweloperzy. Najnowsza aktualizacja zatytułowana będzie Phasmophobia: Nightmares, a więc zapewne zespół będzie starał się jeszcze bardziej dokręcić śrubę mrocznego klimatu i dostępnych w grze straszaków. 

Warto jednak przypomnieć, że tytuł wciąż jest w fazie Wczesnego dostępu i nieprędko wyląduje w pełnej wersji zarówno na Steam jak i na konsolach. 

Źródło: własne

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych