Smite x Transformers. Autoboty i Decepticony nawiedzają boski świat

News
541V
Smite x Transformers. Autoboty i Decepticony nawiedzają boski świat
Igor Chrzanowski | 23.10.2021, 17:18

Smite zadebiutowało ponad 7 i pół roku temu i od tego czasu poszerza swoją społeczność o miliony spragnionych walki graczy rocznie. Aby pozyskać kolejnych miłośników Hi-Rez zaczęło współpracować ze znanymi markami, wśród których znajduje się obecnie seria Transformers.

SMITE od Titan Forge Games liczy sobie niemalże osiem pięknych lat rozwoju, podczas których po nietypową MOBĘ sięgnęło ponad 40 milionów graczy, a licznik ten wciąż rośnie. Od pewnego czasu deweloperzy postanowili jednak zawalczyć o zupełnie nowe grono odbiorców nawiązując ciekawe crossoverowe współprace ze znanymi markami z całego świata.

Bogowie SMITE rozpoczęli swoją gościnę innych postaci od serii RWBY, która to może na Zachodzie nie robi jeszcze szału, ale na Dalekim Wschodzie jest jedną z najpopularniejszych serii ostatnich lat. Dalej w 2020 roku Hi-Rez nawiązało współpracę z Nickelodeon, dzięki czemu do gry trafiły postacie z Avatara oraz w późniejszym okresie Wojownicze Żółwie Ninja. W te wakacje do SMITE zagościli Eleven oraz Hooper ze Stranger Things, a teraz firma zapowiedziała kolaborację z Hasbro!

Co to oznacza? A no to, że już od 16 listopada w ramach nowego Battle Passa będziemy mogli nabyć skórki do paru Bogów inspirowane marką Transformers. Póki co ogłoszono tylko trzy skiny w jakie przebiorą się trzej topowi bohaterowie aren SMITE'a, a są nimi:

  • Prime Geb
  • Starscream Jing Wei
  • Megatron Ra

Jak postacie będą wyglądać w grze możecie zobaczyć na poniższym filmiku. Oczywiście Hasbro posiada znacznie więcej ciekawych IP, a więc w przyszłości możemy zobaczyć między innymi herosów znanych z G.I. Joe. Czy tak się stanie, przekonamy się w najbliższych miesiącach.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych