Batman i złoczyńcy z DC Comics w Hot Wheels Unleashed. Zwiastuny robią apetyt na nowości

News
419V
Batman i złoczyńcy z DC Comics w Hot Wheels Unleashed. Zwiastuny robią apetyt na nowości
Bartosz Dawidowski | 20.10.2021, 10:16

How Wheels Unleashed podzieliło recenzentów, ale mimo wszystko tytuł otrzymał zaskakująco wysokie oceny od wielu znanych serwisów (np. 9/10 od IGN). Ciesząca się sporą popularnością gra jest teraz intensywnie rozwijana.

Hot Wheels Unleashed dorobi się już 2 grudnia płatnego dodatku Batman Expansion. Rozszerzenie zawierające świeżą mapę i 5 nowych pojazdów (The Penguin, Robin 2.0T, Armored Batman, Batman Rebirth, The Joker GT), inspirowanych oczywiście klimatem Gotham i kultową marką DC Comics, doczekało się trailera, który czeka na was poniżej.

To nie koniec nowości zmierzających do Hot Wheels Unleashed. Wydawca tych wyścigów przedstawił kolejny materiał wideo, w którym możemy zobaczyć Sezon Złoczyńców DC. Nie zabraknie w nim pojazdów związanych z takimi postaciami z uniwersum DC Comics jak: Harley Quinn, Poison Ivy, Bane, Deathstroke, Black Manta i Cheetah. Summa summarum otrzymamy w ramach tej akcji 6 samochodów. Zabawa, wraz z nowymi wyzwaniami i akcesoriami do zdobycia, rozpocznie się już 11 listopada. Akcja potrwa aż do 18 stycznia.

Nasza recenzja Hot Wheels Unleashed czeka na was tutaj.


https://youtu.be/FTKA_Z1UWqM  

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych