Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 19.10.2021 10:03
War Mongrels może spełnić marzenia fanów Commandos. Premiera nowej gry autorów Ancestors Legacy
808V

War Mongrels może spełnić marzenia fanów Commandos. Premiera nowej gry autorów Ancestors Legacy

War Mongrels, najnowsza gra studia Destructive Creations, które wcześniej stworzyło Hatred i Ancestors Legacy, trafi do dystrybucji już dzisiaj.

Dzisiaj o godzinie 18:00 odbędzie się premiera War Mongrels, najnowszej gry polskiego studia, które stworzyło udane Ancestors Legacy. Gra zostanie dzisiaj udostępniona na Steam i Epic Games Store (tutaj dostępny jest rabat 20%, dzięki któremu gra kosztuje 127 zł, obowiązujący do godziny 18:00). Na konsolową premierę musimy niestety jeszcze trochę poczekać. Wiadomo, że deweloperzy szykują wydania produkcji również na PS4, XOne, XSX/XSS i PS5.

W War Mongrels wybieramy się na wschodni front II Wojny Światowej, gdzie pokierujemy grupą żołnierzy w taktycznym stylu, podobnym do tego z marki Commandos.

"Wojna niesie ze sobą wiele historii o odwadze, przyjaźni, ale także kolejne dowody na pokręcone społeczeństwa i najciemniejsze strony ludzkiego charakteru. (...) 

Mocno zainspirowana historią fabuła prowadzi graczy przez podróż dwóch żołnierzy Wehrmachtu, którzy przechodzą od dezerterów do potężnych partyzantów. Ich zespół powiększa się, gdy spotykają nowe postacie, które wspierają tę samą misję. Ponieważ celem każdego bohatera jest ratowanie innych oraz samemu przeżyć, nasi bohaterowie starają się zapobiec śmierci niewinnych ludzi, zamiast uciec przed wojną zgodnie z pierwotnym zamierzeniem" - czytamy w opisie fabuły na oficjalnej stronie gry.

Studio Destructive Creations zapewnia o tym, że produkcja zapewni dużą regrywalność - dzięki alternatywnym taktykom warto będzie przechodzić ponownie zaliczone już wcześniej misje. Gra wyróżnia się też trybem kooperacyjnym online dla 2 graczy i śliczną grafiką. Poniżej czeka na was próbka gameplayu z War Mongrels. Wygląda to wszystko na ogromną atrakcję dla fanów marki Commandos i tytułów taktycznych-stealth w podobnym stylu. 

Tagi: Destructive Creations War Mongrels