Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 19.10.2021 11:06
Monster Hunter World z niezwykle wysokim wynikiem sprzedaży
608V

Monster Hunter World z niezwykle wysokim wynikiem sprzedaży

Capcom znów się chwali! Po tym jako firma przedstawiła niesamowity wynik sprzedaży Resident Evil 7 Biohazard tym razem japoński wydawca przedstawia imponujące rezultaty Monster Hunter World.

Monster Hunter World wciąż rozchodzi się w niesamowitym tempie. Gra w cyfrowej dystrybucji i w wydaniach pudełkowych przebiła już granicę 20 mln sprzedanych kopii. Taką informację przedstawił dzisiaj Capcom w oficjalnym komunikacie prasowym.

Śmiało można powiedzieć, że nie tylko Monster Hunter World, ale cała marka Monster Hunter wciąż cieszy się ogromnym zainteresowaniem graczy.  Wystarczy spojrzeć na wyniki Monster Hunter Rise, które rozeszło się w nakładzie ponad 7,5 mln sztuk na Nintendo Switch (dane z 24 września). Ten rezultat zostanie jeszcze w pewnością znacząco podbity przez pecetową premierę, która odbędzie się już w styczniu 2022 r. Obecnie na graczy PC czeka na Steam darmowa wersja demonstracyjna Monster Hunter Rise. Więcej na jej temat przeczytacie tutaj.

Przypominam przy okazji o imponującym wyniku sprzedaży Resident Evil 7 Biohazard. Według danych Capcomu to rekord w dziejach dystrybucji tej marki survival horrorów.

Tagi: Capcom Japonia Monster Hunter Monster Hunter World resident evil