Wiedźmin 3 na PS5 i XSX|S coraz bliżej! Next-genowe wydanie gry ocenione przez PEGI

News
5221V
Wiedźmin 3 na PS5 i XSX|S coraz bliżej! Next-genowe wydanie gry ocenione przez PEGI
Iza Łęcka | 19.10.2021, 08:32

CD Projekt RED może wkrótce przedstawić konkrety dotyczące premiery Wiedźmina 3: Dziki Gon na PlayStation 5 i Xboksach Series X|S. Next-genowe wydanie zostało zapowiedziane już wiele miesięcy temu, później studio nieco studziło zapał odbiorców, lecz mimo to możemy przypuszczać, że debiut produkcji odbędzie się w 2021 roku.

We wrześniu 2020 roku CD Projekt RED oficjalnie ogłosił wiadomość, na którą czekało wielu graczy – zespół zajął się opracowaniem Wiedźmina 3: Dziki Gon na PlayStation 5 i Xboksy Series X|S. W ostatnim czasie deweloperzy potwierdzili, że wciąż dążą do zaoferowania nowej wersji w 2021 roku, lecz wyciągając wnioski z ostatnich problemów, nie chcą zbyt wcześnie informować o swoich planach.

W związku z najnowszymi doniesieniami możemy mieć nadzieję, że ostatnia przygoda Geralta już niebawem trafi na PlayStation 5 i Xboksy Series X|S – nowa wersja pozycji została oceniona przez PEGI.

Dla graczy, którzy mają zamiar powrócić do klimatycznego świata, ta wiadomość będzie naprawdę dobra. Oprócz znanej pozycji otrzymamy możliwość sprawdzenia nowej zawartości. Kilka miesięcy temu CD Projekt RED potwierdził, że nawiązał współpracę z Netflixem, by opracować elementy nawiązujące do popularnego serialu platformy. Aktualnie jednak nie otrzymaliśmy szczegółów dotyczących DLC.

Źródło: Twitter: gematsucom

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych