Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 17.10.2021 15:50
Dragon Quest X Offline Gameplay
771V

Dragon Quest X Offline na pierwszych fragmentach rozgrywki

Wydany ostatnio Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age został bardzo ciepło przyjęty przez graczy i recenzentów, dzięki czemu nadchodząca "dwunastka" będzie miała sporą bazę zainteresowanych fanów. Nim to jednak nastąpi, zagramy w Dragon Quest X Offline.

Z racji swojej specyficznej konstrukcji, gatunek MMORPG jest od zawsze traktowany jako osobna kategoria RPG-ów, wśród których nie znajdziemy za dużo miłośników gier dla pojedynczego gracza.

Square Enix podjęło się jednak szalenie trudnego zadania przeniesienia swojego wielkiego MMO w postaci Dragon Quest X do formuły typowej dla solistów, do których głównie skierowana jest marka Dragon Quest, dzięki czemu "dziesiątka" otrzyma na początku przyszłego roku swoją wersję Offline. Tytuł trafi na PS4, PS5, Nintendo Switch oraz PC.

Póki co nie wiedzieliśmy jak będzie wyglądać zabawa w znanym tytule bez opcji sieciowych, ale na szczęście podczas ostatniej transmisji Play, Play, Play, Japończycy pokazali nam kilka ciekawych urywków. Pod wskazanymi momentami znajdziecie konkretne fragmenty gameplayu.

  • 10:18 do 10:55 – Eksploracja
  • 11:17 do 13:35 – Walka
  • 14:57 do 17:38 – Rozgrywka Hajime Syacho

Tagi: Dragon Quest X Offline rozgrywka Square Enix zwiastun