Black Adam zaprezentowany na zwiastunie. Dwayne "The Rock" Johnson na DC FanDome

Filmy i seriale
1625V
Black Adam zaprezentowany na zwiastunie.  Dwayne "The Rock" Johnson na DC FanDome
Iza Łęcka | 16.10.2021, 19:16

Jeden z kluczowych antagonistów DC wkracza na scenę. Po zeszłorocznej zajawce „Black Adam” przyszedł czas na następny materiał ukazujący superzłoczyńcę, a najlepszą do tego okazją jest dzisiejsza impreza.

W 2022 roku fani produkcji spod szyldu DC mogą szykować się na moc atrakcji, bowiem będzie w czym wybierać. Oprócz tak obiecujących propozycji jak „The Batman” czy „Aquaman and the Lost Kingdom” na wielkim ekranie zadebiutują również „The Flash” oraz „Black Adam”.

Na kilka godzin przed startem transmisji DC FanDome 2021 Dwayne "The Rock" Johnson promował produkcję, odsłaniając karty i pokazując teaser prezentujący bohatera. O projekcie wiemy już od wielu lat – pierwotnie Black Adam miał być głównym antagonistą w filmie „Shazam!” z 2019 roku, jednak włodarze Warner Bros. postanowili poświęcić złoczyńcy o więcej czasu i stworzyć samodzielne widowisko. Po kilkuletnim zawieszeniu Johnson wraz z całą ekipą wkroczył na plan filmowy w kwietniu tego roku, a ostatni klaps padł po trzech miesiącach, co daje jeszcze sporo czasu na dopracowanie obrazu w postprodukcji.

Premiera „Black Adam” odbędzie się 29 lipca 2022 roku. Reżyserem projektu jest Jaume Collet-Serra, natomiast scenariusz stworzyli Adam Sztykiel, Rory Haines i Sohrab Noshirvani. Oprócz wspomnianego Dwayne'a Johnsona w filmie wystąpią Pierce Brosnan, Sarah Shahi, Aldis Hodge, Quintessa Swindell oraz Noah Centineo.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych