Peacemaker nie bierze jeńców. Zwiastun pokazuje oczekiwany serial DC

Filmy i seriale
1025V
Peacemaker nie bierze jeńców. Zwiastun pokazuje oczekiwany serial DC
Wojciech Gruszczyk | 16.10.2021, 20:00

DC Extended Universe na samym początku przyszłego roku dorobi się bardzo ważnej produkcji. Pierwszy serial rozbudowujący uniwersum jest jednocześnie spin-offem dobrze przyjętego „Legionu samobójców: The Suicide Squad”. Zobaczcie pełny zwiastun z „Peacemaker”.

16 stycznia 2022 roku odbędzie się premiera pierwszych trzech odcinków serialu „Peacemaker”. Za produkcję w roli scenarzysty i jednego z reżyserów odpowiadał James Gunn, który miał okazję stworzyć „Legion samobójców: The Suicide Squad”. Twórca stanął za kamerą pięciu epizodów, a przy pozostałych pracowali Brad Anderson, Rosemary Rodriguez i Jody Hill.

W tytułowego bohatera ponownie wciela się John Cena, który miał okazję wystąpić w produkcji Jamesa Gunna i zebrał sporo pochwał za swoją rolę. Teraz członek Legionu samobójców przedstawi swoją solową historię, która powinna szczególnie przypaść do gustu fanom tegorocznego „Suicide Squad”.

„Peacemaker” zadebiutuje w HBO Max i choć usługa do czasu premiery raczej nie będzie dostępna w Polsce, to możemy podejrzewać, że serial trafi na HBO GO.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych