Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 16.10.2021 18:19
Big Mouth 5
384V

Big Mouth 5. Netflix szykuje kolejną opowieść o dojrzewających nastolatkach

Netflix ma w swoim portfolio całe mnóstwo ciekawych filmów i seriali animowanych, wśród których widnieje między innymi całkiem ciepło przyjęty przez społeczność Big Mouth - komediowa opowieść o dojrzewających nastolatkach. Producenci właśnie zapowiedzieli piąty sezon.

Big Mouth 5 zapowiedziane zostało już na 5 listopada, a więc premiera nowego sezonu odjechanego serialu dla młodzieży odbędzie się już za niespełna 3 tygodnie. 

Poprzednie cztery sezony przygód dorastających nastolatków i ich potworów hormonalnych zostały bardzo ciepło przyjęte zarówno przez widzów jak i recenzentów, co jest w ostatnim czasie dość rzadko spotykane. Tym razem nasi bohaterowie wkraczają w najgorszy, czyli buntowniczy okres życia, a co za tym idzie w ich życie wkroczy nienawiść, zazdrość, głupia miłość, walki o partnerów i oczywiście kłótnie z rodzicami.

Nowy sezon wprowadzi także kilka nowych postaci, w tym zaraźliwe robaki nienawiści - jak już cię dopadną, przepadłeś. Zamierzacie oglądać Big Mouth od Netflix, czy jednak przejadła wam się taka formuła? 

Tagi: animowane Big Mouth Big Mouth 5 netflix serial