Rocket League x Batman. Psyonix świętuje Halloween 2021

Gry
457V
Rocket League x Batman. Psyonix świętuje Halloween 2021
Igor Chrzanowski | 16.10.2021, 16:53

Nie tak dawno temu Rocket League obchodziło swoje szóste urodziny i pomimo tylu lat na karku, tytuł wciąż przyciąga do siebie całe mnóstwo graczy spragnionych mocnych sportowych wrażeń. Już teraz na serwerach gry można świętować tegoroczne Halloween.

Psyonix pracuje w pocie czoła nad rozwojem swojego flagowego hitu jakim bez wątpienia jest wydany w 2015 roku Rocket League.

Aktualnie na serwerach gry w najlepsze panuje czwarty już sezon nowych rozgrywek, czyli od momentu kiedy to kultowe "autka" przeszły z modelu premium do formuły free-to-play i rozpychają się kołami na wszystkich wiodących platformach. Jak co roku teraz w naszej branży panuje okres ekscytacji Halloween, który oczywiście nie może ominąć drugiej najbardziej dochodowej produkcji Epic Games.

W zeszłym roku Rocket League odwiedziły duchy z Ghostbusters, zaś w tym roku twórcy postawili na ponowną współpracę z DC Comics, dzięki której motywy z Batmana ponownie wjechały do gry. Z okazji Haunted Hallows 2021 mamy okazję zgarnąć Batmobil, zagrać w tryb Rumble inspirowany motywami z DC oraz oczywiście zdobyć kilka nowych unikalnych nagród jak na przykład Batmanowy motyw za strzelonego gola. Całość jest dostępna na serwerach Rocket League od 14 października.

Źródło: własne

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper